2 x 1. místo „STAVBA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE Junior“ získala naše škola

Dne 24.10. 2019 proběhlo v aule FAU Technické univerzity Liberec slavnostní vyhlášení prestižní soutěže Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje 2019. S potěšením můžeme oznámit, že v kategorii Junior, která je určena pro účastníky všech středních, vyšších a vysokých škol se zaměřením na stavebnictví a architekturu, do 30-ti let věku autora, získala naše škola dvě první místa.  Jedno v kategorii „Junior“ a druhé první místo v kategorii „Cena veřejnosti – studentské realizace 2019“. Obě ceny získal náš žák P4.B Filip Drapák.


   

Na slavnostním galavečeru hlavní cenu „Cenu Karla Hubáčka – 2019“ získala stavba  – mateřská škola Nová Ruda, Vratislavice nad Nisou, která současně patří k šesti stavbám v České republice, která získala titul „Stavba roku 2019“.  Projekt realizovala architektonická  kancelář CUBE LOVE s. r. o., Ing. arch. Petr Stolín, Ing. arch. Alena Mičeková a realizační firmou byla společnost BREX spol. s r. o.

Všem oceněným gratulujeme a doufáme, že v příštím roce se zúčastní zase naši žáci.