Republikové finále Memoriálu Rosti Čtvrtlíka

Ve dnech 4. a 5. dubna 2019 se v Děčíně konalo celorepublikové finále VIII. ročníku Memoriálu Rosti Čtvrtlíka. Ve čtvrtek 4. 4. 2019 proběhla na zámku v Děčíně soutěž v přednesu poezie a prózy i za účasti našeho žáka Jakuba ŽákaP2B v pátek pak soutěž pokračovala v Městském divadle Děčín dramatizací divadelních textů. Ve velké konkurenci především z gymnázií Jakub naši školu důstojně zastoupil.

Účastníci celorepublikového finále
VIII. ročníku Memoriálu Rosti Čtvrtlíka:

Děčín a Ústecký kraj
Tomáš Friese, Gymnázium Varnsdorf
Anna Vopletalová, Gymnázium Lovosice
Adriana Ksandrová, Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor
Tereza Vodseďálková, Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
Tomáš Hart, Gymnázium Lovosice
Vrchlabí a Královéhradecký kraj
Jan Čamr, První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Michaela Hejnová, První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Magdalena Jarošová, Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
Veronika Vítková, David Štandera, První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
Liberec a Liberecký kraj
Theresia Anna Hakenová, Gymnázium Ivana Olbrachta Semily
Jakub Žák, Střední průmyslová škola stavební Liberec
Vojtěch Franců, Gymnázium Jana Palacha Turnov
Plzeň a Plzeňský kraj
Pavel Šindelář a Michaela Šaňková, Akademie hotelnictví a cestovního ruchu
Jakub Čech a Leona Svobodová, Gymnázium Luďka Piky
Praha a Středočeský kraj
Aneta Balounová, Karlínské gymnázium Praha
Karolína Šimečková, Gymnázium Jana Nerudy Praha
Marek Ladman s Vojtěchem Brodským,  Gymnázium Hostivice
Brno a Jihomoravský kraj
Natálie Bartošová, Gymnázium Tišnov
Karolina Vašková, Gymnázium Brno, Vídeňská
Kateřina Hrdinová, Gymnázium Pavla Křížkovského, Brno
Matyáš Kyncl, Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče
Gabriel Štěpánek, Gymnázium Elgartova
Tina Štěrbová, Gymnázium da Vinci, Brno
Ostrava a Moravskoslezský kraj
 Martin Mrkva, Gymnázium J. Božka, Český Těšín
Kateřina Mališková, Slezské gymnázium Opava
Jana Franklová a Kamil Mrkvan, SPŠCH akademika Heyrovského Ostrava
Olomouc a Olomoucký kraj
Matěj Telička, Slovanské gymnázium Olomouc
Eliška Uhlířová a Martin Mackovík, Slovanské gymnázium Olomouc
Sára Gabrielová, Gymnázium Olomouc – Hejčín
Jakub Šálek, Gymnázium Olomouc – Hejčín

 

Porotci celorepublikového finále:

Karolína Frydecká,  Mgr. Hana Cermonová, Ing. Dagmar Hrnčířová,
Mgr. Ivana Kleinová, RNDr. Eva Chundelová,  Mgr. Drahomíra Párová, Stanislav Lehký
Mgr. Hana Cermonová, Ing. Dagmar Hrnčířová, Mgr. Ivana Kleinová,
RNDr. Eva Chundelová, Radek Valenta, MgA. Jiří Trnka,
Bc. Vladimír Jindra