Florbalový turnaj

Skutečně napínavý florbalový turnaj, až do poslední minuty, se odehrál ve Svijanské aréně v Liberci.


Dne 6.3.2017 se v rámci  středoškolského turnaje ve florbalu, sešly týmy ze čtyř škol. Škola Kateřinky, SPŠSE Liberec, SŠSSD Liberec a samozřejmě i naši žáci ze SPŠ stavební Liberec. Favoritem byla SPŠSE a to také ze začátku potvrzovali. Naši žáci sice vyhráli suverénně  v prvním zápase proti střední z Pavlovic, ale druhý zápas právě proti Strojce nezvládli a sen o postup se tak zdál nemyslitelný. Předposlední zápas turnaje sehráli hoši proti Kateřinkám krásnou výhrou 6:2 a zbýval tak poslední zápas mezi SPŠSE a SŠSSD. Ovšem ke sportu samozřejmě patří i nečekané události a ty se i v posledním zápase staly. SŠSSD přehrálo SPŠ strojní neuvěřitelně 3:0 a to znamenalo, že o postupujícím týmu rozhodne počet vstřelených branek. V tom byli lepší hoši ze „Stavebky“ a postupují tak do dalšího kola turnaje. To se bude hrát 15.3.2017 a budeme o něm také informovat.
Držíme celému týmu palce a doufáme v další úspěchy.

Martin Kalous, S4.A